Strona główna >> Praca >> Dam pracę
pracownik laboratorium

Randstad Sp. z o. o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Wysoką jakość usług firmy potwierdza pierwszy uzyskany w branży certyfikat ISO 9001:2000.

Aktualnie dla naszego Klienta, jednego z największych producentów elektroniki użytkowej na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko

Nr ref.: PG/PL/07
Miejsce pracy: Kętrzyn

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie wzorów do przeprowadzenia badań
- przeprowadzanie badań laboratoryjnych opraw oświetleniowych
- sporządzanie raportów z badań
- wspieranie zespołu w codziennych zadaniach

Wymagania:

- wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym
- uprawnienia SEP do 1kV
- dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

- pracę w dużej, renomowanej firmie na terenie Kętrzyna
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u światowego lidera w branży elektronicznej

Dodał: Randstad Sp. z o.o. | Czytano 843 razy | 11-07-11 17:11 | Komentarzy [0]

Wersja 1.0 ® 2006-2017