Strona główna >> Praca >> Dam pracę
Agent Punktu Sprzedaży

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta - jednego z największych polskich dystrybutorów wydawnictw oraz artykułów FMCG - aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy w charakterze:

Nr ref.: PPS/KET/2011

Miejsce pracy: Kętrzyn

Zadania:

• sprzedaż i obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,
• budowanie grupy stałych Klientów,
• dbanie o wizerunek punktu sprzedaży i prawidłową ekspozycję towaru,
• obsługa kas fiskalnych/kas komputerowych i innych urządzeń elektronicznych,
• dbanie o powierzone mienie.

Nasze wymagania:

• gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej,
• doświadczenie w zakresie obsługi klienta,
• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
• nastawienie na realizację celów,
• zaangażowanie w pracę,
• rzetelność i dokładność,
• uczciwość i odpowiedzialność,
• wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• współpracę na zasadzie Umowy Agencji Sprzedaży,
• wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników oraz premie jakościowe,
• w pierwszych trzech miesiącach współpracy tzw. wynagrodzenie gwarantowane,
• szkolenia i możliwość rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres:

olsztyn@adecco.pl

W tytule maila prosimy dopisać nr referencyjny.

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Dodał: ~Gosc | Czytano 836 razy | 23-08-11 14:41 | Komentarzy [0]

Wersja 1.0 ® 2006-2017