Strona główna >> Praca >> Dam pracę
KĘTRZYN- Pracownik Działu Odzieżowego

Biuro
Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy
Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów
prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych
do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:

Pracownik Działu Odzieżowego – praca czasowa

LOKALIZACJA: KĘTRZYN

Zakres obowiązków:

aktywna obsługa klienta,

utrzymanie właściwej ekspozycji towaru,

aktywna sprzedaż.

Wymagania:

dyspozycyjność od zaraz

gotowość do przepracowania 170 godz. miesięcznie

komunikatywność i odpowiedzialność,

aktualna książeczka sanepidowska,

Oferujemy:

szkolenia i przygotowania do pracy,

możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

wynagrodzenie w systemie miesięcznym,

pracę według grafiku miesięcznego – 170 godz. miesięcznie

Zgłoszenia prosimy kierować na adres warszawa@jobman.pl w tytule wpisując Kętrzyn-pracownik działu odzieżowego.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla
potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29
sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r nr 101 poz.
926 z późn. zm)”.

Dodał: ~Gosc | Czytano 874 razy | 28-08-12 12:18 | Komentarzy [0]

Wersja 1.0 ® 2006-2017