Strona główna >> Praca >> Dam pracę
Pracownik marketu Kętrzyn
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KASJERA/ KASJERKI lub PRACOWNIKA HALI

Obowiązki:
Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
Obsługa Klienta i prawidłowe jego rozliczenie z zakupów Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy

Lub:
Wykładanie towaru
Prace porządkowe na terenie marketu

Wymagania:
Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Odpowiedzialność i zaangażowanie
Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem
Sumienność
Uczciwość
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
Umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra
Bezpłatne szkolenie kasjerskie
Elastyczny grafik pracy po 6, 8 lub 10 godz.
Stawkę godzinową
Regularne wypłaty
Pracę w markecie w Kętrzynie

Dane kontaktowe:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca.bialystok@interkadra.pl koniecznie z dopiskiem w temacie wiadomości "KS KĘTRZYN" lub "PH KĘTRZYN– bez tego aplikacje nie będą rozpatrywane

Dodał: ~Gosc | Czytano 843 razy | 01-10-12 11:25 | Komentarzy [0]

Wersja 1.0 ® 2006-2017