Strona główna >> Praca >> Dam pracę
Zatrudnimy DORADCÓW KLIENTA, szkolimy od podstaw
Marka S.A.- ogólnopolska firma finansowa zajmująca się udzielaniem pożyczek gotówkowych zatrudni DORADCÓW KLIENTA na atrakcyjnych warunkach.

Teren: Reszel

Praca w swoim miejscu zamieszkania. Stała lub dodatkowa. Bez ograniczeń wiekowych (także dla studentów, emerytów i rencistów). Nie wymagamy doświadczenia w branży. Szkolimy od podstaw!

Oferujemy: umowę zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, telefon, szkolenia i możliwość awansu.

Obowiązki: udzielanie pożyczek w domu Klienta, ustalanie planu spłat Klienta, odbiór rat pożyczek od Klienta, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania: komunikatywność, dążenie do rezultatów, umiejętność zarządzania czasem, odpowiedzialność, wykształcenie min. zawodowe.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja.olsztyn@markasa.pl z dopiskiem DK/Reszel. Zgłoszenia tel. pod nr: 533-340-404.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dodał: kosmitka111 | Czytano 830 razy | 10-12-13 12:43 | Komentarzy [0]

Wersja 1.0 ® 2006-2017